245/40R19 98Y UHP XL TA

OUTLET 2019
TAURUS
-20%

245/40R19 98Y UHP XL TA

245/40R19 98Y UHP XL TA

4,952.00 ден

На лагер

4,952.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014496-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: