245/40R19 98Y UHP XL TA

TAURUS
-10%

245/40R19 98Y UHP XL TA

245/40R19 98Y UHP XL TA

5,094.00 ден

На лагер

5,094.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014496 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: