245/40R20 99Y PILOT SPORT 4 ZP XL

MICHELIN

245/40R20 99Y PILOT SPORT 4 ZP XL

245/40R20 99Y PILOT SPORT 4 ZP XL

21,440.00 ден

На лагер

21,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022032 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: