245/40R20 99Y PS4 S GOE XL

MICHELIN
-10%

245/40R20 99Y PS4 S GOE XL

245/40R20 99Y PS4 S GOE XL

19,881.00 ден

На лагер

19,881.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501277 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PS4 S GOE XL

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: