245/45R17 99Y NOKIAN Z LINE XL

NOKIAN
-10%

245/45R17 99Y NOKIAN Z LINE XL

245/45R17 99Y NOKIAN Z LINE XL

5,625.00 ден

На лагер

5,625.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006207 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Z Line

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: