245/45R18 100V PILOT ALPIN PA5 XL

OUTLET 2021
MICHELIN
-15%

245/45R18 100V PILOT ALPIN PA5 XL

245/45R18 100V PILOT ALPIN PA5 XL

12,478.00 ден

На лагер

12,478.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015770-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: