245/45R18 96Y CSC3 SSR *

CONTINENTAL
-10%

245/45R18 96Y CSC3 SSR *

245/45R18 96Y CSC3 SSR *

12,843.00 ден

Out of stock

12,843.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006974 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: