245/45R19 102V WinterContact TS870 P XL

CONTINENTAL

245/45R19 102V WinterContact TS870 P XL

245/45R19 102V WinterContact TS870 P XL

18,350.00 ден

На лагер

18,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023477 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

RR

C

Профил

45

WR

B

Дијаметар

R19

Noise

71B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: