245/45R19 102V Wintoura+ XL

DAVANTI

245/45R19 102V Wintoura+ XL

245/45R19 102V Wintoura+ XL

7,270.00 ден

На лагер

7,270.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015909 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: