245/45R19 102Y N’Fera Sport XL

NEXEN

245/45R19 102Y N’Fera Sport XL

245/45R19 102Y N’Fera Sport XL

11,050.00 ден

На лагер

11,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500646 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: