245/45R20 103Y DX640 XL

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

245/45R20 103Y DX640 XL

245/45R20 103Y DX640 XL

5,185.00 ден

На лагер

5,185.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016653-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: