245/50R18 100H WSZer3 (*) R-F

PIRELLI
-10%

245/50R18 100H WSZer3 (*) R-F

245/50R18 100H WSZer3 (*) R-F

15,651.00 ден

На лагер

15,651.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505142 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3 (*) R-F

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: