245/50R18 100Y N’Fera Sport

NEXEN

245/50R18 100Y N’Fera Sport

245/50R18 100Y N’Fera Sport

9,300.00 ден

На лагер

9,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500648 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport

Додадовте производ во Вашата кошничка: