245/65R17 107T G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG

245/65R17 107T G-M W ICE I-15 SUV

245/65R17 107T G-M W ICE I-15 SUV

7,180.00 ден

На лагер

7,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501891 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

G-M W ICE I-15 SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: