255/35R18 94Y BRAVURIS 5HM XL FR

BARUM
-10%

255/35R18 94Y BRAVURIS 5HM XL FR

255/35R18 94Y BRAVURIS 5HM XL FR

6,984.00 ден

На лагер

6,984.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503924 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: