255/35R18 94Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

255/35R18 94Y PILOT SPORT 5 XL

255/35R18 94Y PILOT SPORT 5 XL

12,186.00 ден

На лагер

12,186.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500547 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: