255/35R19 96V TS 830 P XL

CONTINENTAL

255/35R19 96V TS 830 P XL

255/35R19 96V TS 830 P XL

16,230.00 ден

На лагер

16,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006687 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: