255/35R19 96Y CSC5 SSR MOE FR XL

CONTINENTAL
-10%

255/35R19 96Y CSC5 SSR MOE FR XL

255/35R19 96Y CSC5 SSR MOE FR XL

14,175.00 ден

На лагер

14,175.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505053 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SC5 SSR MOE

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: