255/35R20 97W PILOT ALPIN PA4

MICHELIN
-10%

255/35R20 97W PILOT ALPIN PA4

255/35R20 97W PILOT ALPIN PA4

16,794.00 ден

На лагер

16,794.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010620 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: