255/40R18 99Y PremiumContact 6 MO XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/40R18 99Y PremiumContact 6 MO XL FR

255/40R18 99Y PremiumContact 6 MO XL FR

13,536.00 ден

На лагер

13,536.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504049 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6 MO

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: