255/40R19 100Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-10%

255/40R19 100Y MP47 Hectorra 3 XL FR

255/40R19 100Y MP47 Hectorra 3 XL FR

8,262.00 ден

На лагер

8,262.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500472 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: