255/40R20 101Y SportContact 6 MO1 XL FR

CONTINENTAL

255/40R20 101Y SportContact 6 MO1 XL FR

255/40R20 101Y SportContact 6 MO1 XL FR

16,930.00 ден

Out of stock

16,930.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504317 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: