255/40R21 102Y CSC6 XL FR *

CONTINENTAL
-20%

255/40R21 102Y CSC6 XL FR *

255/40R21 102Y CSC6 XL FR *

16,680.00 ден

На лагер

16,680.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019374-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 6

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: