255/45R18 103Y N’Fera Sport XL

NEXEN

255/45R18 103Y N’Fera Sport XL

255/45R18 103Y N’Fera Sport XL

9,990.00 ден

На лагер

9,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500654 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: