255/45R18 103Y UHP XL RI

OUTLET 2020
RIKEN

255/45R18 103Y UHP XL RI

255/45R18 103Y UHP XL RI

5,820.00 ден

На лагер

5,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019079-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: