255/45R19 104V WSZer3(MO) XL

PIRELLI
-15%

255/45R19 104V WSZer3(MO) XL

255/45R19 104V WSZer3(MO) XL

17,382.50 ден

На лагер

17,382.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503060 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

SOTTOZERO 3

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: