255/45R20 101W 701 RI

RIKEN
-10%

255/45R20 101W 701 RI

255/45R20 101W 701 RI

7,317.00 ден

На лагер

7,317.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504071 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: