255/45R20 101W SC5 SUV AO

CONTINENTAL

255/45R20 101W SC5 SUV AO

255/45R20 101W SC5 SUV AO

18,040.00 ден

На лагер

18,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014807 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: