255/45R20 105V PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL

255/45R20 105V PremiumContact 6 XL FR

255/45R20 105V PremiumContact 6 XL FR

18,480.00 ден

На лагер

18,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504370 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: