255/50R19 103W CSC5 SUV MO

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-20%

255/50R19 103W CSC5 SUV MO

255/50R19 103W CSC5 SUV MO

10,736.00 ден

На лагер

10,736.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008782-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: