255/50R19 107H E PRIMACY MI XL

MICHELIN
-10%

255/50R19 107H E PRIMACY MI XL

255/50R19 107H E PRIMACY MI XL

14,148.00 ден

Out of stock

14,148.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503897 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

E PRIMACY

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: