255/50R19 107V LATITUDE ALPIN LA2 ZP

MICHELIN
-10%

255/50R19 107V LATITUDE ALPIN LA2 ZP

255/50R19 107V LATITUDE ALPIN LA2 ZP

16,749.00 ден

На лагер

16,749.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007706 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin LA2

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: