255/50R20 109V SUV WINTER TA XL

RIKEN

255/50R20 109V SUV WINTER TA XL

255/50R20 109V SUV WINTER TA XL

10,130.00 ден

На лагер

10,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505333 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: