255/55R18 105H WinterContact 4×4. MO

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-20%

255/55R18 105H WinterContact 4×4. MO

255/55R18 105H WinterContact 4×4. MO

10,200.00 ден

На лагер

10,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010415-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

4×4 WinterContact

Тежински индекс

105

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: