255/55R18 109V ALL SEASON SUV XL RI

RIKEN

255/55R18 109V ALL SEASON SUV XL RI

255/55R18 109V ALL SEASON SUV XL RI

8,370.00 ден

На лагер

8,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021916 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: