255/55R18 109W 701 SUV XL TA

OUTLET 2021
TAURUS

255/55R18 109W 701 SUV XL TA

255/55R18 109W 701 SUV XL TA

7,580.00 ден

На лагер

7,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014482-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

109

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: