255/55R18 109Y PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN

255/55R18 109Y PILOT SPORT 4 SUV XL

255/55R18 109Y PILOT SPORT 4 SUV XL

12,700.00 ден

На лагер

12,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019351 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

109

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: