255/55R19 111V PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN

255/55R19 111V PILOT SPORT 4 SUV XL

255/55R19 111V PILOT SPORT 4 SUV XL

14,150.00 ден

На лагер

14,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019396 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: