255/60R18 112V N’blue 4Season XL

NEXEN

255/60R18 112V N’blue 4Season XL

255/60R18 112V N’blue 4Season XL

8,760.00 ден

Out of stock

8,760.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503761 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: