255/70R16 111T WinterContact TS 870 P

CONTINENTAL

255/70R16 111T WinterContact TS 870 P

255/70R16 111T WinterContact TS 870 P

14,690.00 ден

На лагер

14,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505784 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS870P

Тежински индекс

111

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: