265/30R20 94Y CSC5P RO1 SIL

CONTINENTAL
-10%

265/30R20 94Y CSC5P RO1 SIL

265/30R20 94Y CSC5P RO1 SIL

19,521.00 ден

На лагер

19,521.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015601 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: