265/30ZR20 94Y PILOT SPORT 4S

MICHELIN
-10%

265/30ZR20 94Y PILOT SPORT 4S

265/30ZR20 94Y PILOT SPORT 4S

21,681.00 ден

На лагер

21,681.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013022 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: