265/35R19 98Y ALTIMAX ONE S XL FR

OUTLET 2020
GENERAL TIRE
-15%

265/35R19 98Y ALTIMAX ONE S XL FR

265/35R19 98Y ALTIMAX ONE S XL FR

6,893.50 ден

Out of stock

6,893.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019329-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: