265/45R20 108V WR SUV 4 XL

NOKIAN
-40%

265/45R20 108V WR SUV 4 XL

265/45R20 108V WR SUV 4 XL

11,634.00 ден

На лагер

11,634.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023306-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: