265/45R21 108W ContiSportContact 5 SUV J

CONTINENTAL

265/45R21 108W ContiSportContact 5 SUV J

265/45R21 108W ContiSportContact 5 SUV J

23,520.00 ден

На лагер

23,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014948 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

108

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: