265/45ZR20 108Y CSC5 SUV XL MO

CONTINENTAL

265/45ZR20 108Y CSC5 SUV XL MO

265/45ZR20 108Y CSC5 SUV XL MO

19,890.00 ден

На лагер

19,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006592 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: