265/50R19 110Y CROSSCONTACT UHP XL FR

CONTINENTAL

265/50R19 110Y CROSSCONTACT UHP XL FR

265/50R19 110Y CROSSCONTACT UHP XL FR

13,760.00 ден

На лагер

13,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014806 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact UH

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: