265/50R19 110Y GRIP MASTER C/S XL

LING LONG
-10%

265/50R19 110Y GRIP MASTER C/S XL

265/50R19 110Y GRIP MASTER C/S XL

6,885.00 ден

На лагер

6,885.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503664 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

GRIP MASTER C/S

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: