265/50R20 107V S954S

TOYO
-10%

265/50R20 107V S954S

265/50R20 107V S954S

13,581.00 ден

На лагер

13,581.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023179 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: