265/65 R17 112H OPA3G TL

TOYO
-10%

265/65 R17 112H OPA3G TL

265/65 R17 112H OPA3G TL

10,017.00 ден

На лагер

10,017.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505092 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPA3G

Тежински индекс

112

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: